Ángel o demonio - Forum serialu

Forum dostępne po zarejestrowaniu się. Serdecznie zapraszamy!

Ogłoszenie


#46 2013-02-17 16:17:29

 Xaliaa

Administrator

1556991
Skąd: Wodzisław Śląski
Zarejestrowany: 2013-01-18
Posty: 198
Punktów :   

Re: Opowiadanie

Biegnę boso przez ciemny las, czuję zapach różnych, dziwnych pnączy, które zaczynają plątać się wokół drzew, spoglądam na srebrzysty księżyc i ogarnia mnie niesamowite uczucie radości. Zastanawiam się czy śnie, czy to rzeczywistość. Nagle dostrzegam,że jestem przez kogoś obserwowana. Rozglądam się wokół i zauważam jakiegoś...


Soy un An­gel, te lo ju­ro, los cuer­nos los ten­go so­lo pa­ra aguan­tar mi aro...

Offline

 

#47 2013-02-17 17:49:48

 jowita1990

Moderator

Zarejestrowany: 2013-01-21
Posty: 157
Punktów :   

Re: Opowiadanie

Biegnę boso przez ciemny las, czuję zapach różnych, dziwnych pnączy, które zaczynają plątać się wokół drzew, spoglądam na srebrzysty księżyc i ogarnia mnie niesamowite uczucie radości. Zastanawiam się czy śnie, czy to rzeczywistość. Nagle dostrzegam,że jestem przez kogoś obserwowana. Rozglądam się wokół i zauważam jakiegoś mężczyznę...


,,Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada, a nikt nie wie, że mu brakuje,, (Benjamin Franklin)

Offline

 

#48 2013-02-17 21:26:12

 Xaliaa

Administrator

1556991
Skąd: Wodzisław Śląski
Zarejestrowany: 2013-01-18
Posty: 198
Punktów :   

Re: Opowiadanie

Biegnę boso przez ciemny las, czuję zapach różnych, dziwnych pnączy, które zaczynają plątać się wokół drzew, spoglądam na srebrzysty księżyc i ogarnia mnie niesamowite uczucie radości. Zastanawiam się czy śnie, czy to rzeczywistość. Nagle dostrzegam,że jestem przez kogoś obserwowana. Rozglądam się wokół i zauważam jakiegoś mężczyznę,który...


Soy un An­gel, te lo ju­ro, los cuer­nos los ten­go so­lo pa­ra aguan­tar mi aro...

Offline

 

#49 2013-02-17 23:15:25

 jowita1990

Moderator

Zarejestrowany: 2013-01-21
Posty: 157
Punktów :   

Re: Opowiadanie

Biegnę boso przez ciemny las, czuję zapach różnych, dziwnych pnączy, które zaczynają plątać się wokół drzew, spoglądam na srebrzysty księżyc i ogarnia mnie niesamowite uczucie radości. Zastanawiam się czy śnie, czy to rzeczywistość. Nagle dostrzegam,że jestem przez kogoś obserwowana. Rozglądam się wokół i zauważam jakiegoś mężczyznę, który podejrzanie...


,,Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada, a nikt nie wie, że mu brakuje,, (Benjamin Franklin)

Offline

 

#50 2013-02-18 09:03:30

 Xaliaa

Administrator

1556991
Skąd: Wodzisław Śląski
Zarejestrowany: 2013-01-18
Posty: 198
Punktów :   

Re: Opowiadanie

Biegnę boso przez ciemny las, czuję zapach różnych, dziwnych pnączy, które zaczynają plątać się wokół drzew, spoglądam na srebrzysty księżyc i ogarnia mnie niesamowite uczucie radości. Zastanawiam się czy śnie, czy to rzeczywistość. Nagle dostrzegam,że jestem przez kogoś obserwowana. Rozglądam się wokół i zauważam jakiegoś mężczyznę, który podejrzanie na...


Soy un An­gel, te lo ju­ro, los cuer­nos los ten­go so­lo pa­ra aguan­tar mi aro...

Offline

 

#51 2013-02-18 21:51:35

 jowita1990

Moderator

Zarejestrowany: 2013-01-21
Posty: 157
Punktów :   

Re: Opowiadanie

Biegnę boso przez ciemny las, czuję zapach różnych, dziwnych pnączy, które zaczynają plątać się wokół drzew, spoglądam na srebrzysty księżyc i ogarnia mnie niesamowite uczucie radości. Zastanawiam się czy śnie, czy to rzeczywistość. Nagle dostrzegam,że jestem przez kogoś obserwowana. Rozglądam się wokół i zauważam jakiegoś mężczyznę, który podejrzanie na mnie...


,,Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada, a nikt nie wie, że mu brakuje,, (Benjamin Franklin)

Offline

 

#52 2013-02-18 22:10:23

 Xaliaa

Administrator

1556991
Skąd: Wodzisław Śląski
Zarejestrowany: 2013-01-18
Posty: 198
Punktów :   

Re: Opowiadanie

Biegnę boso przez ciemny las, czuję zapach różnych, dziwnych pnączy, które zaczynają plątać się wokół drzew, spoglądam na srebrzysty księżyc i ogarnia mnie niesamowite uczucie radości. Zastanawiam się czy śnie, czy to rzeczywistość. Nagle dostrzegam,że jestem przez kogoś obserwowana. Rozglądam się wokół i zauważam jakiegoś mężczyznę, który podejrzanie na mnie patrzy...


Soy un An­gel, te lo ju­ro, los cuer­nos los ten­go so­lo pa­ra aguan­tar mi aro...

Offline

 

#53 2013-02-19 04:36:18

 jowita1990

Moderator

Zarejestrowany: 2013-01-21
Posty: 157
Punktów :   

Re: Opowiadanie

Biegnę boso przez ciemny las, czuję zapach różnych, dziwnych pnączy, które zaczynają plątać się wokół drzew, spoglądam na srebrzysty księżyc i ogarnia mnie niesamowite uczucie radości. Zastanawiam się czy śnie, czy to rzeczywistość. Nagle dostrzegam,że jestem przez kogoś obserwowana. Rozglądam się wokół i zauważam jakiegoś mężczyznę, który podejrzanie na mnie patrzy. Przypomina...


,,Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada, a nikt nie wie, że mu brakuje,, (Benjamin Franklin)

Offline

 

#54 2013-02-24 14:17:07

 Xaliaa

Administrator

1556991
Skąd: Wodzisław Śląski
Zarejestrowany: 2013-01-18
Posty: 198
Punktów :   

Re: Opowiadanie

Biegnę boso przez ciemny las, czuję zapach różnych, dziwnych pnączy, które zaczynają plątać się wokół drzew, spoglądam na srebrzysty księżyc i ogarnia mnie niesamowite uczucie radości. Zastanawiam się czy śnie, czy to rzeczywistość. Nagle dostrzegam,że jestem przez kogoś obserwowana. Rozglądam się wokół i zauważam jakiegoś mężczyznę, który podejrzanie na mnie patrzy. Przypomina mi...


Soy un An­gel, te lo ju­ro, los cuer­nos los ten­go so­lo pa­ra aguan­tar mi aro...

Offline

 

#55 2013-02-25 00:34:52

 jowita1990

Moderator

Zarejestrowany: 2013-01-21
Posty: 157
Punktów :   

Re: Opowiadanie

Biegnę boso przez ciemny las, czuję zapach różnych, dziwnych pnączy, które zaczynają plątać się wokół drzew, spoglądam na srebrzysty księżyc i ogarnia mnie niesamowite uczucie radości. Zastanawiam się czy śnie, czy to rzeczywistość. Nagle dostrzegam,że jestem przez kogoś obserwowana. Rozglądam się wokół i zauważam jakiegoś mężczyznę, który podejrzanie na mnie patrzy. Przypomina mi mojego...


,,Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada, a nikt nie wie, że mu brakuje,, (Benjamin Franklin)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwww.piesku.pl rezerwacje noclegów online