Ángel o demonio - Forum serialu

Forum dostępne po zarejestrowaniu się. Serdecznie zapraszamy!

Ogłoszenie


#31 2013-01-30 16:20:15

 jowita1990

Moderator

Zarejestrowany: 2013-01-21
Posty: 157
Punktów :   

Re: Opowiadanie

Biegnę boso przez ciemny las, czuję zapach różnych, dziwnych pnączy, które zaczynają plątać się wokół drzew, spoglądam na srebrzysty księżyc i ogarnia mnie niesamowite uczucie radości. Zastanawiam się czy śnie, czy...


,,Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada, a nikt nie wie, że mu brakuje,, (Benjamin Franklin)

Offline

 

#32 2013-01-31 16:28:40

patikama

Tłumacz

Zarejestrowany: 2013-01-25
Posty: 17
Punktów :   

Re: Opowiadanie

Biegnę boso przez ciemny las, czuję zapach różnych, dziwnych pnączy, które zaczynają plątać się wokół drzew, spoglądam na srebrzysty księżyc i ogarnia mnie niesamowite uczucie radości. Zastanawiam się czy śnie, czy to...


L'umorismo è la prima qualità che va perduta in una lingua straniera.
- Virginia Wolf

Offline

 

#33 2013-01-31 20:31:46

 jowita1990

Moderator

Zarejestrowany: 2013-01-21
Posty: 157
Punktów :   

Re: Opowiadanie

Biegnę boso przez ciemny las, czuję zapach różnych, dziwnych pnączy, które zaczynają plątać się wokół drzew, spoglądam na srebrzysty księżyc i ogarnia mnie niesamowite uczucie radości. Zastanawiam się czy śnie, czy to rzeczywistość.


,,Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada, a nikt nie wie, że mu brakuje,, (Benjamin Franklin)

Offline

 

#34 2013-02-13 14:14:50

weneda

Administrator

Zarejestrowany: 2013-01-22
Posty: 31
Punktów :   

Re: Opowiadanie

Biegnę boso przez ciemny las, czuję zapach różnych, dziwnych pnączy, które zaczynają plątać się wokół drzew, spoglądam na srebrzysty księżyc i ogarnia mnie niesamowite uczucie radości. Zastanawiam się czy śnie, czy to rzeczywistość. Nagle...


We were hungry before we were born

Offline

 

#35 2013-02-14 04:39:03

 jowita1990

Moderator

Zarejestrowany: 2013-01-21
Posty: 157
Punktów :   

Re: Opowiadanie

Biegnę boso przez ciemny las, czuję zapach różnych, dziwnych pnączy, które zaczynają plątać się wokół drzew, spoglądam na srebrzysty księżyc i ogarnia mnie niesamowite uczucie radości. Zastanawiam się czy śnie, czy to rzeczywistość. Nagle dostrzegam...


,,Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada, a nikt nie wie, że mu brakuje,, (Benjamin Franklin)

Offline

 

#36 2013-02-14 11:14:08

 Xaliaa

Administrator

1556991
Skąd: Wodzisław Śląski
Zarejestrowany: 2013-01-18
Posty: 198
Punktów :   

Re: Opowiadanie

Biegnę boso przez ciemny las, czuję zapach różnych, dziwnych pnączy, które zaczynają plątać się wokół drzew, spoglądam na srebrzysty księżyc i ogarnia mnie niesamowite uczucie radości. Zastanawiam się czy śnie, czy to rzeczywistość. Nagle dostrzegam,że...


Soy un An­gel, te lo ju­ro, los cuer­nos los ten­go so­lo pa­ra aguan­tar mi aro...

Offline

 

#37 2013-02-14 13:00:02

 jowita1990

Moderator

Zarejestrowany: 2013-01-21
Posty: 157
Punktów :   

Re: Opowiadanie

Biegnę boso przez ciemny las, czuję zapach różnych, dziwnych pnączy, które zaczynają plątać się wokół drzew, spoglądam na srebrzysty księżyc i ogarnia mnie niesamowite uczucie radości. Zastanawiam się czy śnie, czy to rzeczywistość. Nagle dostrzegam,że jestem...


,,Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada, a nikt nie wie, że mu brakuje,, (Benjamin Franklin)

Offline

 

#38 2013-02-16 12:37:32

 Xaliaa

Administrator

1556991
Skąd: Wodzisław Śląski
Zarejestrowany: 2013-01-18
Posty: 198
Punktów :   

Re: Opowiadanie

Biegnę boso przez ciemny las, czuję zapach różnych, dziwnych pnączy, które zaczynają plątać się wokół drzew, spoglądam na srebrzysty księżyc i ogarnia mnie niesamowite uczucie radości. Zastanawiam się czy śnie, czy to rzeczywistość. Nagle dostrzegam,że jestem przez...


Soy un An­gel, te lo ju­ro, los cuer­nos los ten­go so­lo pa­ra aguan­tar mi aro...

Offline

 

#39 2013-02-16 14:29:33

 jowita1990

Moderator

Zarejestrowany: 2013-01-21
Posty: 157
Punktów :   

Re: Opowiadanie

Biegnę boso przez ciemny las, czuję zapach różnych, dziwnych pnączy, które zaczynają plątać się wokół drzew, spoglądam na srebrzysty księżyc i ogarnia mnie niesamowite uczucie radości. Zastanawiam się czy śnie, czy to rzeczywistość. Nagle dostrzegam,że jestem przez kogoś...


,,Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada, a nikt nie wie, że mu brakuje,, (Benjamin Franklin)

Offline

 

#40 2013-02-16 15:12:44

 Xaliaa

Administrator

1556991
Skąd: Wodzisław Śląski
Zarejestrowany: 2013-01-18
Posty: 198
Punktów :   

Re: Opowiadanie

Biegnę boso przez ciemny las, czuję zapach różnych, dziwnych pnączy, które zaczynają plątać się wokół drzew, spoglądam na srebrzysty księżyc i ogarnia mnie niesamowite uczucie radości. Zastanawiam się czy śnie, czy to rzeczywistość. Nagle dostrzegam,że jestem przez kogoś obserwowana...


Soy un An­gel, te lo ju­ro, los cuer­nos los ten­go so­lo pa­ra aguan­tar mi aro...

Offline

 

#41 2013-02-16 18:56:37

 jowita1990

Moderator

Zarejestrowany: 2013-01-21
Posty: 157
Punktów :   

Re: Opowiadanie

Biegnę boso przez ciemny las, czuję zapach różnych, dziwnych pnączy, które zaczynają plątać się wokół drzew, spoglądam na srebrzysty księżyc i ogarnia mnie niesamowite uczucie radości. Zastanawiam się czy śnie, czy to rzeczywistość. Nagle dostrzegam,że jestem przez kogoś obserwowana. Rozglądam...


,,Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada, a nikt nie wie, że mu brakuje,, (Benjamin Franklin)

Offline

 

#42 2013-02-16 22:30:35

 Xaliaa

Administrator

1556991
Skąd: Wodzisław Śląski
Zarejestrowany: 2013-01-18
Posty: 198
Punktów :   

Re: Opowiadanie

Biegnę boso przez ciemny las, czuję zapach różnych, dziwnych pnączy, które zaczynają plątać się wokół drzew, spoglądam na srebrzysty księżyc i ogarnia mnie niesamowite uczucie radości. Zastanawiam się czy śnie, czy to rzeczywistość. Nagle dostrzegam,że jestem przez kogoś obserwowana. Rozglądam się...


Soy un An­gel, te lo ju­ro, los cuer­nos los ten­go so­lo pa­ra aguan­tar mi aro...

Offline

 

#43 2013-02-17 02:38:29

 jowita1990

Moderator

Zarejestrowany: 2013-01-21
Posty: 157
Punktów :   

Re: Opowiadanie

Biegnę boso przez ciemny las, czuję zapach różnych, dziwnych pnączy, które zaczynają plątać się wokół drzew, spoglądam na srebrzysty księżyc i ogarnia mnie niesamowite uczucie radości. Zastanawiam się czy śnie, czy to rzeczywistość. Nagle dostrzegam,że jestem przez kogoś obserwowana. Rozglądam się wokół...


,,Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada, a nikt nie wie, że mu brakuje,, (Benjamin Franklin)

Offline

 

#44 2013-02-17 09:56:26

 Xaliaa

Administrator

1556991
Skąd: Wodzisław Śląski
Zarejestrowany: 2013-01-18
Posty: 198
Punktów :   

Re: Opowiadanie

Biegnę boso przez ciemny las, czuję zapach różnych, dziwnych pnączy, które zaczynają plątać się wokół drzew, spoglądam na srebrzysty księżyc i ogarnia mnie niesamowite uczucie radości. Zastanawiam się czy śnie, czy to rzeczywistość. Nagle dostrzegam,że jestem przez kogoś obserwowana. Rozglądam się wokół i...


Soy un An­gel, te lo ju­ro, los cuer­nos los ten­go so­lo pa­ra aguan­tar mi aro...

Offline

 

#45 2013-02-17 13:47:49

 jowita1990

Moderator

Zarejestrowany: 2013-01-21
Posty: 157
Punktów :   

Re: Opowiadanie

Biegnę boso przez ciemny las, czuję zapach różnych, dziwnych pnączy, które zaczynają plątać się wokół drzew, spoglądam na srebrzysty księżyc i ogarnia mnie niesamowite uczucie radości. Zastanawiam się czy śnie, czy to rzeczywistość. Nagle dostrzegam,że jestem przez kogoś obserwowana. Rozglądam się wokół i zauważam...


,,Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada, a nikt nie wie, że mu brakuje,, (Benjamin Franklin)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwww.piesku.pl rezerwacje noclegów online